^ Back to Top

Translator

Dziennik elektroniczny

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15  

Boże Ciało

15-06-2017
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30

Osiągnięcia uczniów

Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku

w roku szkolnym 2013/2014

1.  Osiągnięcia uczniów w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich

                Uczniowie naszego Gimnazjum osiągnęli w mijającym roku szkolnym następujące wyniki w Wojewódzkich Konkursach dla uczniów gimnazjów organizowanych przez Kuratora Oświaty.

Dwóch uczniów uzyskał0 tytuł laureata a sześcioro  - tytuły finalistów Wojewódzkich  Konkurów Przedmiotowych:

  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny  – Jakub Czarnecki -  laureat , (przygotowała  K. Dudenko),
  •  Wojewódzki Konkurs Chemiczny  – Mateusz Nieścier - laureat , (przygotował  K.Dudenko),
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – Jakub Czarnecki - finalista, (przygotowała  M. Imiołczyk),
  •  Wojewódzki Konkurs Matematyczny – Pamela Mejer - finalista, (przygotowała  M. Imiołczyk),
  •  Wojewódzki  konkursu  Informatyczny – Jakub Czarnecki  - finalista, (przygotował W.Meksuła),
  •  Wojewódzki Konkurs Historyczny –Mateusz Nieścier  – finalista, (przygotowała E.Milanowska),
  •  Wojewódzki Konkurs Fizyczny – Anna Iwanowska – finalista, (przygotował P. Zimbał).
  •  Wojewódzki Konkurs Fizyczny – Jakub Czarnecki - finalista, (przygotował P.Zimbał)
  •  Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny  Anna Iwanowska, Mateusz  Nieścier, Mikołaj Gradowski zdobyło  wyróżnienie, Jakub Czarnecki i Joanna Węsierska – III miejsce (przyg.  M. Imiołczyk),
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mój ekodzień”  Paulina Kalinowska zdobyła wyróżnienie (przyg. I. Wojciechowska),
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów na temat „Ilustracje do utworów M. Konopnickiej” organizowany przez Muzeum M. Konopnickiej w Zarnowcu – Aleksander Chojnowski zdobył  wyróżnienie,
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „PANGEA” – Jakub Bruniecki  i Kaja Budzyńska zakwalifikowali się do finału w Warszawie,
  • Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży  w Konkursie „Mój region” Urszula Wasielewska zajęła II miejsce ( przyg. I. Wojciechowska),
  •  XXXI Wojewódzki Konkurs Poezji Śpiewanej  Beata Krakowiak zajęła I miejsce (przyg. I. Wojciechowska),
  • XXX Wojewódzki Turniej Teatralny „Niebieskie Tarcze” zespół teatralny „One-On”  w składzie: N. Kołodziej, A. Rybczyńska, A. Kosiedowska, P. Bugaj, D. Jabłońska, D. Okońska, P. Wierucki, A. Tuszakowska, K. Obrok, S. Renkiewicz, A. Zawadzińska, K. Szyrsz, M. Kasprzyk, N. Szupłak, A. Schwenk, M. Cyganowski, J. Bałut, zdobył tytuł finalisty (przyg.M. Stacharska),
  • Wojewódzko – metropolitalny Konkurs Biblijny – Aleksandra Okulus zdobyła II miejsce (przyg. P. Poznański),
  • Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej – Dorota Majewska zajęła  I miejsce  ( przyg. P.Poznański),
  • Wojewódzki Turniej Kabaretów i teatrów Szkolnych zespół teatralny „One-On” zajął IV miejsce (przyg. M. Stacharska).

 

Sześcioro uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia naukowe  Burmistrza Miasta Malborka.       

1)  Anna Iwanowska z klasy 2d – średnia ocen 5,57 i wzorowa ocena zachowania,

2) Mateusz Nieścier z klasy 2d – średnia ocen 5,43 i wzorowa ocena zachowania,

3) Agata Wiloch z klasy 3c – średnia ocen 5,36 i wzorowa ocena zachowania,

4) Aleksandra Okulus z klasy 3c – średnia ocen 5,36 i wzorowa ocena zachowania,

5) Jakub Czarnecki z klasy 2d – średnia ocen 5,36 i wzorowa ocena zachowania.

6) Natalia Kołodziej z klasy 1c – średnia ocen 5,33 i wzorowa ocena zachowania.

 

2. Osiągnięcia uczniów w konkursach powiatowych i międzygimnazjalnych

  • w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony deptak na ulicy Kościuszki w Malborku” Dorota Majewska zajęła I miejsce,
  •  w Powiatowym Turnieju Teatralnym „Niebieskie Tarcze” zespół teatralny „One-On” zdobył I  miejsce,
  • W Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej I Śpiewanej Natalia Kołodziej zdobyła II miejsce,
  •  w  Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach, drużyna w składzie: Agata Wiloch, Adrian Mielniczek, Szymon Borowski, Jakub Bruniecki – zajęła IV miejsce,
  • w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Promocja zdrowego stylu życia” – etap powiatowy.- Agata Wiloch zajęła III miejsce,
  • w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Krzysztof Spirydowicz  zajął  IV miejsce,
  •  Ogólnopolskiej Olimpiadzie „HIV – AIDS – STOP” – etap powiatowy – Dawid Dymek zajął V miejsce,
  •  w Miedzygimnazjalnym Konkursie  z języka angielskiego „Always Successful” organizowanym przez Gimnazjum nr1 w Malborku – Anna Iwanowska  zdobyła I miejsce,
  •  w Międzygimnazjalnym Konkursie Geograficznym „Czy znasz mapę świata?” organizowanym przez Gimnazjum nr3 w Malborku – Mateusz Nieścier   został mistrzem geografii klas II,
  •  w Konkursie bankowym „Rachmistrz” – organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Sztumie – Aleksandra Bartczak zajęła IV miejsce, Natalia Śliwińska V miejsce,
  • w Literackim Konkursie Boże Narodzenie w Sztuce Agata Wiloch zdobyła II miejsce,  
  • w Konkursie Wiedzy o Zamkach Państwa Krzyżackiego organizowanym przez Burmistrza Malborka Anna Iwanowska – III miejsce,
  • w Konkursie Literackim organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w ramach II Kongresu Dziecięcego pod hasłem „Kocham, szanuję, rozumiem” – Maria Radtke zajęła II miejsce, a Agata Wiloch zdobyła wyróżnienie,
  • w Konkursie Marynistycznym organizowanym przez Burmistrza Miasta Malborka drużyna w składzie: Dawid Przybytkowski, Paweł Zima, Kamil Gołębiewski, Maciej Cyganowski, Julia Dziekońska, Natalia Haak, zajęła III miejsce,
  • w Powiatowym Turnieju „Roweriada 2014” drużyna w składzie: Dawid Dymek, Arkadiusz Nachorny, Mateusz Lewandowski, Mateusz Nieścier, Paweł Tomczyński zajęła II miejsce,
  • w Miejskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego drużyna: Cyryl Konefał, Arkadiusz Nachorny, Piotr Złoch,  zajęła III miejsce,
  • w Konkursie historycznym „Historia Hymnu Narodowego Agnieszka Bedlińska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego,
  • w Konkursie wiedzy o życiu i twórczości Juliana Tuwima pn. „Barwny Swiat Tuwima”organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Malborku, Katarzyna Marczuk zajęła IV miejsce,
  • w Ogólnopolskim konkursie na reportaż pt. „Stan wojny w naszym mieście”organizowanym przez Fundację Obywatelską Odpowidzialność, Agata Wiloch i Agnieszka Baran zakwalifikowały się do finału,
  • uczniowie naszego gimnazjum brali udział w XII Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej w Malborku w Grze Terenowej „Na Ratunek Królestwu”.

Licznik odwiedzin

Today45
Total182702

środa, 28, czerwiec 2017 19:10

Materiały dla ucznia

Materiały dla nauczycieli