^ Back to Top

Translator

Dziennik elektroniczny

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Osiągnięcia uczniów

Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku

w roku szkolnym 2014/2015

III E

Zieliński Adam

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA – skok w dal
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny
 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III E

Przybytkowski Dawid

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców

III E

Zaremba Katarzyna

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu W LA – bieg na 1000m

 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III E

Antoniuk Natalia

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Barancewicz Karolina

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III E

Dąbrowska Agata

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Sokołowska Monika

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III E

Landowska Joanna

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Owczarek Iga

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III E

Kwiatkowska Marcelina

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Pietruszewska Anna

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Rosińska Weronika

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III E

Siudak Jagoda

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III E

Szyłko Klaudia

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Wiśniewska Patrycja

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III E

Kulik Andrzej

 Finalista Wojewódzki go Konkursu Historycznego
 Finalista Konkursu Geograficznego

III E

Czyżnikiewicz Kacper

 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktywny członek SU

III D

Czarnecki Jakub

 Laureat Wojewódzki go Konkurs u Matematycznego

 Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

 Laureat Wojewódzki ego Konkursu Chemicznego

III D

Iwanowska Anna

 Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 Finalista Konkurs u wiedzy o zamkach państwa krzyżackiego
 Finalista Wojewódzki ego Konkursu Chemicznego

III D

Nieścier Mateusz

 Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 Finalista Wojewódzki go Konkursu Historycznego
 Laureat Konkursu wiedzy o zamkach państwa krzyżackiego
 Finalista Wojewódzki go Konkursu Chemicznego
 Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

IIID

Julia Dziekońska

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt

III D

Dymek Dawid

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA - bieg na 2000 m.
 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

 III miejsce w XVI Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej
 w Pływaniu Indywidualnym
– styl dowolny 

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców

III D

Szymula Aleksandra

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt

III D

Jaworska Weronika

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt

III D

Skotarek Paulina

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt

III D

Kraśniewska Kinga

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III D

Nachorny Arkadiusz

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III D

Stańczak Paweł

 III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Szachach.

III D

Gruda Anna

 III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Szachach.

III C

Daria Starzec

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

III C

Monika Skibińska

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

III C

Angelika Zawadzińska

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu W LA- skok w dal
 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 III miejsce na etapie powiatowym XXVIII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

III C

Holke Adrian

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców

III C

Pacak Paulina

 Finalista IX Diecezjalnego Konkursu Religijnego Diecezji Elbląskiej

III C

Salomucha Patryk

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktywny członek SU

III C

Watkowska Anna

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III C

Watkowska Dawid

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III C

Wilkocki Marcin

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

III C

Hetman Izabela

 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III C

Wróbel Bartłomiej

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III C

Jastrzębski Michał

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III C

Przystańska Dominika

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku
 III miejsce na etapie powiatowym XXVIII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

III C

Obrok Kinga

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku  
 III miejsce na etapie powiatowym XXVIII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

III B

Dorota Okońska

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

III B

Daria Jabłońska

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu
 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

III B

Raburska Weronika

 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktyw biblioteczny

III B

Lipiński Bartosz

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III B

Woźniak Mateusz

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III B

Wierucki Paweł

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców
 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

III B

Sobczak Robert

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

III B

Burkiewicz Bekir

 Aktywność na rzecz środowiska szkolnego - aktywny członek SU

III B

Mielniczek Adrian

 III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Szachach

III B

Szymon Borowski

 III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Szachach

III A

Siedlanowska Natalia

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

III A

Pychyński Przemysław

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym
 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

III A

Czarkowski Bartłomiej

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

II D

Paulina Ożóg

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

II D

Aleksandra Derda

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

II D

Patrycja Janowicz

 Laureat Wojewódzko- Metropolitalnego Konkursu Biblijnego
 im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda w Rumii
 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

II D

Heimowska Aneta

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

II D

Domeradzka Dagmara

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

II D

Marczuk Paweł

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

II C

Natalia Kołodziej

 I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej
 na szczeblu powiatowym

 III miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku

IIC

Weronika Kosior

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA- rzut oszczepem
 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku
 III miejsce na etapie powiatowym XXXI Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

II C

Żygadło Łukasz

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców
 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

IIC

Sarnowski Szymon

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców

IIC

Nazaruk Filip

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców

IIC

Bartczak Aleksandra

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku

IIC

Chojnacka Kamila

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku
 III miejsce na etapie powiatowym XXXI Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

IIC

Olszewska Estera

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku
 III miejsce na etapie powiatowym XXXI Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

IIC

Rybczyńska Alicja

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku

IIC

Śliwińska Natalia

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku

IIC

Bartczak Aleksandra

 III miejsce na etapie powiatowym XXXI Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

IIA

Barbara Lasota

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

ID

Juchniewicz Klaudia

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt
 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 III miejsce na etapie powiatowym XXVIII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

ID

Suchomska Natalia

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt
 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Jasińska Joanna

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt

ID

Badowska Natalia

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Kapuścińska Paulina

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Mejer Marcin

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Orzada Wiktoria

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”
 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku

ID

Syzdół Adrianna

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Zawadzińska Wiktoria

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Zakrzewski Szymon

 I miejsce w Wojewódzkim Pierwszym Otwartym Turnieju Teatralnym „Kurtyna”

ID

Nowak Klaudia

 II miejsce w XII Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku
 III miejsce na etapie powiatowym XXXI Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego
 ‘’Niebieskie  Tarcze”

IC

Jastrzęska Wiktoria

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt

IC

Wroński Jakub

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich chłopców

IC

Szczepański Kacper

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich chłopców
 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

IC

Karolczuk Grzegorz

 III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym "Czy znasz zamek krzyżacki
 w Malborku?"

IC

Wroński Jakub

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

IC

Marczuk Rafał

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

IB

Obrok Nikola

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

IB

Pawłowska Paulina

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

IB

Rogińska Daria

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

IB

Szewc Agnieszka

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

IB

Bylicka Kinga

 Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu

IB

Szwaradzki Dawid

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

IA

Adiuszyn Oliwia

 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 

 

Licznik odwiedzin

Today73
Total184756

poniedziałek, 21, sierpień 2017 23:31

Materiały dla ucznia

Materiały dla nauczycieli