29.01.-11.02.2018 - Ferie zimowe 15.03.2018 - Konsultacje dla rodziców 21.03.2018 - Dzień Samorządności

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

2.jpg  

W tym roku szkolnym w dniu 24 i 27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole nowe święto. Były to Dni Pluszowego Misia. W te dni świętowaliśmy rocznicę powstania tej maskotki. Popularność maskotki na świecie sprawiła, że zaczęto ją chętnie wykorzystywać w bajkach dla dzieci. I tak powstały książki: „Kubuś Puchatek”, „Miś Uszatek”, „Przygody Misia Paddingtona” i wiele, wiele innych.

          1.jpg  4.jpg

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowane zostały w naszej bibliotece szkolnej zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I. Dzieci przyszły do biblioteki ze swoimi ulubionymi pluszakami. Wysłuchały opowiadania i obejrzały film o misiach, wspólnie czytały wierszyki, bawiły się, śpiewały i rysowały. Wszystkie zajęcia miały związek z postacią misia i zachęcały nasze młodsze koleżanki i  kolegów do czytania książeczek o przygodach tych sympatycznych zwierzaków.