4.10.2017 - Uroczystość pasowania na ucznia klas 1 13.10.2017 - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 19.10.2017 - Konsultacje dla rodziców (17.00-18.00) 23-27.10.2017 - Dni Patrona Szkoły

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

I. Cedler- Wilkocka

Koło języka polskiego

czwartek

14.40-15.25

104

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno-kompensacyjne)

środa

14.40-15.25

104

K. Dudenko

Koło chemiczne

środa

14.40-15.25

210

M. Glosa

Koło matematyczne

środa

14.40-15.25

105

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

czwartek

14.40-15.25

105

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

piątek

14.40-15.25

105

D. Grochecka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

środa

11.40-12.25

05

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno-kompensacyjne

piątek

10.45-11.30

04

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno-kompensacyjne

piątek

11.40-12.25

05

M. Imiołczyk

Koło matematyczne

czwartek

14.40-15.25

304

E. Kozaczka

Szkolne Koło Sportowe

środa

14.40-15.25

MSG

K. Krakowiak

Koło chemiczne

środa

14.40-15.25

210

E. Milanowska

Koło historyczne

poniedziałek

14.40-15.25

205

E. Opałka

 

Koło matematyczne

wtorek

14.40-15.25

304

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

środa

14.40-15.25

304

A. Piętka

Koło dziennikarskie

czwartek

14.40-15.25

206

M. Polkowski

Szkolne Koło Sportowe

czwartek

14.40-15.25

DSG

K. Sawirska

Koło geograficzne

poniedziałek

14.40-15.25

208

M. Stacharska

Koło teatralne

poniedziałek

16.10-17.40

303

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno-kompensacyjne)

wtorek

14.40-16.40

212

K. Szewczyńska- Mulcan

Koło  języka hiszpańskiego

poniedziałek

14.40-15.25

106

M. Tyborska

Koło historii kreatywnej

czwartek

14.40-15.25

205

K. Walczak

Koło języka niemieckiego

 

poniedziałek

14.40-15.25

108

M. Wielgosz

Zajęcia logopedyczne

poniedziałek wtorek

11.40-13.35

04

środa

11.40- 13.35

111

Zajęcia logopedyczne

piątek

10.35-12.35

111

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

12.50-12.35

04

I. Wojciechowska

Zespół wokalny

czwartek

14.40-15.25

204

E. Zimbał

Koło biologiczne ( SP)

wtorek

14.40-15.25

08

Koło biologiczne(GIM)

wtorek

15.30- 16.15

08

P. Zimbał

 

Koło fizyczne (GIM)

czwartek

14.40-15.25

110

Koło fizyczne (SP)

czwartek

15.30-16.15

110

T. Zych

Koło języka angielskiego

wtorek

13.45-14.30

302

M. Żołądecka

Koło języka polskiego

poniedziałek

15.45-16.30

206

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno-kompensacyjne)

środa

14.40-16.40

206