4.10.2017 - Uroczystość pasowania na ucznia klas 1 13.10.2017 - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 19.10.2017 - Konsultacje dla rodziców (17.00-18.00) 23-27.10.2017 - Dni Patrona Szkoły

Od 2002 roku w naszej szkole przyznawane jest uczniom kończącym klasę III specjalne odznaczenie. Srebrna Tarcza, bo tak się ta odznaka nazywa, wręczana jest podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego przez dyrektora szkoły. Otrzymać ją mogą tylko tacy uczniowie, którzy wnieśli szczególny wkład w życie szkoły. Wyróżnienia przyznaje Konwent Srebrnej Tarczy, składający się z trzech osób - po jednym przedstawicielu Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego. Konwent działa na podstawie przepisów zawartych w Statucie szkoły.

Srebrna Tarcza jest wykonana ze srebra.

Dotychczasowi laureaci Srebrnej Tarczy 

142. Sandra Antoniuk 2017
141. Natalia Badowska 2017
140. Łukasz Raczyński 2017
139. Wiktoria Zawadzińska 2017
138. Patrycja Janowicz 2016
137. Natalia Kołodziej 2016
136. Aleksandra Bartczak 2016

135.

Paweł Tomczyński 2015

134.

Mateusz Nieścier 2015

133.

Anna Iwanowska 2015

132.

Jakub Czarnecki 2015
131.

Jakub Bruniecki

2015
130.

Agata Wiloch

2014
129.

Pamela Mejer

2014
128.

Dorota Majewska

2014
127.

Martyna Gardyjasz

2014
126.

Agnieszka Bedlińska

2014

125.

Urszula Wasilewska

2014

124.

Maciej Bejm

2013

123.

Sylwia Lewandowska

2013

122.

Karolina Lembowicz

2012

121.

Adrianna Meksuła

2012

120.

Martyna Tanasów

2012

119.

Kacper Szymula

2012

118.

Pola Budzyńska

2012

117.

Judyta Dzieciątek

2012

116.

Magdalena Szczerbińska

2012

115.

Olga Jastrzębska

2012

114.

Zuzanna Frączek

2012

113.

Aleksandra Malinowska

2012

112.

Ada Molenda

2012

111.

Zima Klaudia

2011

110.

Wosik Katarzyna

2011

109.

Spich Tomasz

2011

108.

Kempa Piotr

2011

107.

Roszak Dorota

2011

106.

Lemańczyk Martyna

2011

105.

Kamińska Joanna

2011

104.

Janowczyk Jakub

2011

103.

Grzybek Ewa

2011

102.

Duda Michał

2011

101.

Czop Justyna

2011

100.

Lesiewicz Joanna

2010

99.

Malinowski Jakub

2010

98.

Tuszakowska Kinga

2010

97.

Rybczyńska Małgorzata

2010

96.

Matysiak Adrianna

2010

95

Czerwińska Wiktoria

2010

94.

Majsterek Paulina

2010

93.

Madej Dominika

2009

92.

Szewczak Dorota

2009

91.

Walczak Joanna

2009

90.

Gardyjasz Karol

2009

89.

Warchhold Kamila

2009

88.

Warchhold Katarzyna

2009

87.

Skwira Adrianna

2009

86.

Trymerska Aleksandra

2009

85.

Bekier Joanna

2009

84.

Wojtaszek Oliwia

2008

83.

Kucharska Paulina

2008

82.

Gadowski Mateusz

2008

81.

Piotrowska Magda

2007

80.

Wciseł Judyta

2007

79.

Szczerbińska Malgorzata

2007

78.

Pawełek Aleksandra

2007

77.

Kupiński Radosław

2007

76.

Gałek Małgorzata

2007

75.

Pawłowska Celina

2007

74.

Troch Anna

2007

73.

Masiak Piotr

2007

72.

Kropidlowska Agata

2007

71.

Kembłowska Aleksandra

2007

70.

Beling Agata

2007

69.

Dąbrowski Michał

2007

68.

Adamowska Natalia

2007

67.

Wabich Przemysław

2006

66.

Janowicz Wojciech

2006

65.

Podgórski Dariusz

2006

64.

Ździebłowska Aleksandra

2006

63.

Wieliczko Monika

2006

62.

Bruniecka Daria

2006

61.

Roszak Monika

2006

60.

Bartmański Michał

2006

59.

Dziwierek Mateusz

2006

58.

Kaczyński Grzegorz

2005

57.

Zadrożna Agata

2005

56.

Szczeciński Mateusz

2005

55.

Barcikowski Michał

2005

54.

Pietranis Jadwiga

2005

53.

Krasodomska Olga

2005

52.

Krasodomska Agata

2005

51.

Filipowicz Natalia

2005

50.

Hrynowiecka Karolina

2005

49.

Szesza Marcin

2005

48.

Grzonkowski Michał

2005

47.

Górnicka Małgorzata

2005

46.

Beling Barbara

2005

45.

Soroka Ewa

2005

44.

Miąskowski Krzysztof

2004

43.

Makowiecki Marek

2004

42.

Sadowska Anna

2004

41.

Rozlazły Paweł

2004

40.

Kurszewska Katarzyna

2004

39.

Preuss Katarzyna

2004

38.

Preuss Anna

2004

37.

Jezierski Mateusz

2004

36.

Reichert Małgorzata

2004

35.

Zemler Magdalena

2004

34.

Wereszczyński Adam

2004

33.

Bielska Agnieszka

2004

32.

Stanikowska Sylwia

2004

31.

Mierzwiński Krzysztof

2004

30.

Kwestarz Radosław

2004

29.

Lauryn Patryk

2004

28.

Zielińska Martyna

2004

27.

Domańska Dominika

2004

26.

Kuczewska Ewa

2004

25.

Sobuń Adam

2004

24.

Kitowska Klaudyna

2004

23.

Kwestarz Krzysztof

2003

22.

Szymula Natasza

2003

21.

Chrzastowska Paula

2003

20.

Tuszakowska Joanna

2003

19.

Szkudlarek Tomasz

2003

18.

Stasiak Bartosz

2003

17.

Sargun Natalia

2003

16.

Imiołczyk Marek

2003

15.

Wojciechowska Magdalena

2003

14.

Radkowski Szymon

2003

13.

Gumienny Wojciech

2003

12.

Banna Alicja

2003

11.

Kowalczyk Karolina

2002

10.

Wójcik Katarzyna

2002

9.

Zielski Michał

2002

8.

Uchlik Małgorzata

2002

7.

Spirzewska Małgorzata

2002

6.

Kopko Agnieszka

2002

5.

Kuczewski Mirosław

2002

4.

Michalecki Kamil

2002

3.

Lewandowska Natalia

2002

2.

Zawisza Katarzyna

2002

1.

Kaczyńska Agnieszka

2002