26.08.2019 - Spotkanie z rodzicami uczniów klas 1 - sale 04 i 05, godz.17.00 02.09.2019 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - Duża Sala Gimnastyczna, godz. 9:00

Apel z okazji Święta Niepodległości

9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel dla klas 1-2, z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym roku, uroczystość ta miała dodatkowo podniosły charakter, ponieważ jej obchody zbiegły się z 100 rocznicą tego pamiętnego wydarzenia.
Dzieci, aby dać wyraz swojemu patriotyzmowi odświętnie ubrały się i przypięły własnoręcznie wykonane kotyliony. 
O godz. 11.11 wszyscy zaśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu Polski - „Mazurka Dąbrowskiego” przyłączając się do apelu Minister Edukacji Narodowej - „REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ”.
Klasy drugie opowiadając o trudnej historii naszego kraju, przypomniały czym dla wszystkich Polaków jest 11 listopada i jak ważna jest pamięć o naszych przodkach, którzy poświecili życie, abyśmy mogli żyć w wolnej Polsce. Z dumą i powagą uczniowie wyrecytowali „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy.

Po uroczystym apelu nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „MOJA MAŁA OJCZYZNA”. Organizatorkami konkursu były  Panie : Borowska i Wilczewska. Mimo iż wszystkie prace były przepiękne, kilka nagrodzono:
1 miejsce Adam Grabowski 1a
2 miejsce Filip Łakomy 1b
3 miejsce Gabriela Predygier 2a  i Patrycja Adamek 2b

Wyróżnienia otrzymali:

Wiktoria Żelazna 1a, Blanka Oczkowska 2b, Wiktoria Utnik 1b i Płoszaj 2a.

Dzieci z klas drugich wzięły udział w konkursie literackim -„RYMOWANKA DLA POLSKI”. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i małą niespodziankę. 
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!!!