11.11.2018 - Narodowe Święto Niepodległości 12.11.2018 - Święto Narodowe z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej 21-23.11.2018 - próbny egzamin ósmoklasisty 22.11.2018 – konsultacje dla rodziców 28-30.11.2018 - próbny egzamin gimnazjalny

 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 28 września w naszej szkole po raz drugi (a ósmy na świecie) odbyła się akcja ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły zdawali egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Po zdanym egzaminie każdy uczeń otrzymał certyfikat i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.