26.08.2019 - Spotkanie z rodzicami uczniów klas 1 - sale 04 i 05, godz.17.00 02.09.2019 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - Duża Sala Gimnastyczna, godz. 9:00

ŻYCZLIWI SĄ WŚRÓD NAS 

            Listopad wcale nie musi być smutny. 21 listopada 2018r. obchodziliśmy  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień zorganizowany w naszej szkole po raz drugi.  W szkole dominował kolor żołty- kolor optymizmu i radości.  Klasy pierwsze  przyozdobiły  ściany szkolnego korytarza kolorowymi plakatami, na których przykleiły hasła o tolerancji i uprzejmości. Wszyscy starali się być wobec siebie uprzejmi, koleżeńscy, mili i życzliwi.  Na Alei Życzliwości ustawiliśmy „Szkolne Drzewo Życzliwości”. Każdy mógł  napisać na jego  kolorowych, jesiennych listkach pozdrowienia i życzenia do wybranych osób. Klasy drugie  zaprojektowały piękne Ordery Życzliwości i utworzyły Kodeks Życzliwego Ucznia.

W szkole od razu zrobiło się słonecznie, miło  i kolorowo

            W tym roku promowaliśmy  Dzień  Życzliwości wśród mieszkańców naszego miasta. Dzieci ze świetlicy wyruszyły ulicami miasta z transparentami. Napotkanych mieszkańców obdarowywały słonecznymi, uśmiechniętymi buźkami i życzyły „Miłego dnia”.

Przeprowadzono  konkurs na Najżyczliwszego Nauczyciela i Najżyczliwszego Ucznia. Każdy uczeń mógł oddać tylko jeden głos na nauczyciela i jeden na ucznia. Choć w szkole z pewnością takich nauczycieli i  uczniów jest więcej, to ten zaszczytny tytuł udało się zdobyć osobom z największą ilością głosów.  Wszyscy wyróżnieni otrzymali Ordery życzliwości.

Order Kawalera Życzliwości otrzymali:

NAUCZYCIELE

P.  Sławomir Kempa

P. Kinga Walczak

P. Tomasz Zych

P. Wiesława Skibicka

P. Monika Tyborska

P. Izabela Wojciechowska

P. Edyta Zimbał

P. Marzena Żołądecka

P. Piotr Zimbał

P. Ewelina Opałka

UCZNIOWIE

Wiktoria Żelazna

Amelia Opałka

Milena Zgolak

Marcek Bruszczak

Oliwia Dargiel

Alex Wiloch

Adrianna Popławska

Stanisław Pozorski

Adrianna Grzybek

Wojciech Kuligowski

Dominika Wrzochalska

Adrian Żuchnik

Borys Rędzio

Julian Lengier

Klaudia Słodkowska

Igor Żarski

Maja Bąkowska

Serdecznie Gratulujemy!