19.06.2019 - Zakończenie roku szkolnego - godzina 9:00

W y c i e c z k o w o

W maju i w czerwcu pierwszoklasiści spędzili trzy dni na wyjazdach. Najpierw Elbląg, potem Gdańsk, a na koniec Malbork.

W Elblągu bawiliśmy się w Krainie Bajlandii - w wielkiej sali zabaw. Wysokie skoki na trampolinie były udziałem szczególnie dziewczynek. Chłopcy popisywali się akrobacjami i „pływaniem” w kolorowych kulkach. Nie zabrakło zjazdów na pontonach, przejażdżki kolejką, przelotu samolotem i co najważniejsze kina 7D.

W Gdańsku, w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej  obejrzeliśmy Papierowy Teatrzyk Kamiszibaj-pt.: „Wisła”. Uczestniczyliśmy w 2 cz. lekcji programowania Robotów - Ozobotów i poznaliśmy nowe roboty: Dasze i  Dody. Wycieczkę zakończyliśmy w Multikinie, obejrzeliśmy najnowszy film pt. : „Kaczki z gęsiej paczki”. To była nasza najdłuższa wycieczka. Wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi.

Nie zabrakło nas  także na malborskim  integracyjnym  festynie - MOW-trop 2018. W tym roku odbywał się  pod hasłem „W krainie baśni”. Przebraliśmy się w zielone stroje, na głowy założyliśmy kotyliony i ruszyliśmy odważnym krokiem na spotkanie z baśniowymi  postaciami. Naszą opiekunką była jak zawsze Pani Agnieszka. Przebrana w strój Księżniczki  prowadziła nas w różne tajemnicze, bajkowe miejsca. Szalone zabawy zakończyliśmy zdjęciami w fotobudce i objadaniem się watą cukrową.                     

W Y C I E C Z K I     U W A Ż A M Y     Z A     U D A N E !!!